"FİLİSTİN YANINDAYIZ"
 

Gizlilik politikası


Tabii ki, aşağıda bir örnek gizlilik politikası bulunmaktadır. Ancak, belgeyi şirketinizin spesifik ihtiyaçlarına göre özelleştirmeniz önerilir. Ayrıca, yasal uzmanlardan hukuki tavsiye almanız önemlidir.


GİZLİLİK POLİTİKASI

Bu Gizlilik Politikası, Dekorew İnegöl Mobilya Limited Şirketi tarafından işletilen www.dekorew.com internet sitesinin kullanıcılarının kişisel bilgilerini nasıl topladığını, kullandığını, paylaştığını ve koruduğunu açıklar.

Kişisel Bilgi Toplama ve Kullanma:

Dekorew, kullanıcıların gönüllü olarak sağladığı kişisel bilgileri toplayabilir, ancak sınırlı olmamak kaydıyla şu tür bilgileri içerebilir:

  • Adınız ve soyadınız
  • E-posta adresiniz
  • Telefon numaranız
  • Adresiniz
  • Demografik bilgiler

Bu bilgiler, ürün ve hizmetlerimizi sağlamak, müşteri hizmeti sunmak, pazarlama amaçları için kullanılabilir.

Kişisel Bilgilerin Paylaşımı:

Dekorew, kişisel bilgileri yasal gereklilikler, hizmet sağlayıcılarımızla işbirliği yapma ihtiyacı, güvenlik ve şirket içi amaçlar dahil olmak üzere belirli durumlarla sınırlı olarak paylaşabilir. Kişisel bilgileriniz asla başka bir amaçla üçüncü taraflarla paylaşılmaz.

Çerezler ve Benzeri Teknolojiler:

www.dekorew.com, ziyaretçilerin sitemizi nasıl kullandıklarını anlamak ve kullanıcı deneyimini geliştirmek için çerezler ve benzeri teknolojileri kullanabilir. Bu teknolojiler, tarayıcı ayarlarınız aracılığıyla devre dışı bırakılabilir.

Güvenlik:

Dekorew, kişisel bilgilerinizi korumak için çeşitli güvenlik önlemleri alır, ancak internet üzerinden iletişimin tam güvenliği garanti edilemez.

Değişiklikler:

Bu Gizlilik Politikası, değiştirilebilir. Değişiklikler sitemizde yayınlandığında yürürlüğe girer. Bu nedenle, periyodik olarak bu sayfayı ziyaret ederek güncel bilgileri kontrol etmek önemlidir.

İletişim:

Gizlilik politikamızla ilgili herhangi bir sorunuz veya geri bildiriminiz varsa, lütfen [dekorew@hotmail.com] üzerinden bizimle iletişime geçin.