"FİLİSTİN YANINDAYIZ"
 

Garanti koşulları

GARANTİ KOŞULLARI

TÜM MOBİLYALARIMIZ 2 YIL BOYUNCA GARANTİ KAPSAMINDADIR


Dekorew tarafından satışı yapılan tüm mobilyalarımız 2 yıl boyunca garanti kapsamındadır. Garanti süresi ürünlerin teslim tarihinden itibaren başlamaktadır. Kullanım hatalarından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır. Ürünlerin teslimatı ve teslim sonrası montajı konusunda yaşanabilecek tüm sorunlar için müşteri temsilcilerimiz yardımcı olmaktadır.

Parça Garantisi: Tüm mobilyalarımız tarafınıza ulaşıp sağlam bir şekilde montajı yapılana kadar sigorta kapsamındadır. Gelen ürününüzün herhangi bir parçasında nakliyeden veya taşımadan kaynaklanan bir problem oluşursa hatalı parçanın ücretsiz olarak değişimi yapılır. Tüm mobilyalarımız demonte olarak üretildiğinden, sorunlu olan parçanın değişimi yapılmaktadır. Yanlış bir parçanın tarafınıza gönderilmemesi için herhangi bir cihazla çekeceğiniz görüntü ile (telefon, fotoğraf makinesi vb gibi) bir kaç fotoğrafı info@dekorew.com adresineveya whatsap numarımıza ulaştırmanız gerekmektedir.

Mekanik Garantisi: Ürünlerimizde kullanılan tüm mekanik parçalar (menteşe, ray sistemi, ayak mekanizması gibi) 2 yıl boyunca garanti kapsamındadır.

Servis Garantisi: Ürününüzün garanti süresi içerisinde oluşabilecek ve parça değişimi ile giderilemeyen sorunlar, üretici firmaların yetkili servisi tarafından giderilmektedir. Servis kaydınızı dekorew@hotmail.com adresinden oluşturabilirsiniz.

Montaj Garantisi: dekorew.com; müşterilerinin almış olduğu ürünleri uzun yıllar severek sorunsuzca kullanabilmesi için montaj garantisi vermektedir. Müşterilerimizin ürünlerinin montajını kendilerinin yapmasından kaynaklanan montaj hatalarında oluşabilecek sorunlu parça şirketimiz tarafından ücretsiz olarak değiştirilmektedir.

7/24 Destek: Size sunduğumuz her ürün ve hizmet için bize istediğiniz an ulaşabilirsiniz. Tüm sorun ve taleplerinize destek sağlamak için 7/24 çalışıyoruz.

 

Müşteri Hizmetleri    :   
WhatsApp Hattımız   :  +90 533 833 3219
 
Çalışma Saatlerimiz;
Pazartesi - Cumartesi : 09:00 ile 20:00
Pazar : 11:00 ile 19:00 arasındadır.