Neden köşe (L) takımları ?
Neden köşe (L) takımları ?

Neden köşe (L) takımları ?

Yazar: mine Okunma Sayısı: 1712 Yayınlanma Tarihi 15 Nov 2016 Yorum: 0

DİKKAT !

Eğer kaliteli ve trend bir köşe takımı almak istiyorsanız bu yazımız tam size göre olacak.  2016-2017  yılının en gözde köşe takımı modellerini inceleyeceğiz.Salonunuza köşe takımı almak istiyorsanız bilmeniz gereken bir kaç önemli nokta var. Bunlardan en önemlisi odanızın ve seçtiğiniz modelin boyutları. Bunun yanı sıra kırlent kılıflarının fermuarlı olması kolay temizlenmesi açısından önem taşımaktadır. Tabi ki takımın sağlam olması ve tasarımı en çok dikkat edilmesi gerekenlerden.

Neden Köşe Takımı ?

Son zamanlarda köşe takımının trend hale gelmesinin nedenlerinden biri zarif duruşlarının yanı sıra günümüz mimarisinin geldiği noktadır. Özellikle büyük şehirlerde yaşayanlar bilirler, evlerin metrekareleri gün geçtikçe küçülüyor. Evler küçüldükçe de eşya yerleştirme de zorlaşıyor. Köşe takımları uygun boyutlarda alındığında sizi bu sorundan büyük ölçüde kurtaracaktır.  Evet salonumuzda yer açtık. Peki ya bu kadar mı? Elbette hayır. Eğer fonksiyonel özellikte bir köşe takımı seçerseniz bu seçiminizin ne kadar doğru olduğunu daha iyi anlayacaksınız. “Fonksiyonel köşe takımı nasıl olmalı?” dediğinizi duyar gibiyim. Mesela yataklı bir köşe takımı bu kategoriye giren bir özellik. Dedik ya evler küçüldü ve misafir konuk etmenin bazı dezavantajları olabiliyor. Yataklı bir köşe takımı ile ufakta olsa buna bir çözüm bulabiliriz. Ayrıca sandıklı bir takım seçerseniz evlerimizin “ıvır zıvır” diye tabir ettiğimiz eşyalarından da kurtulmuş oluruz. Böylece olası dağınıklıkları önlemiş oluruz. Tabi ki televizyon karşısında çerez yemeyi seviyorsanız köşe takımları bu noktada yardımcı olamıyor .

yukarıda köşe takımlarının teknik özelliklerinden kaynaklanan avantajları saydık. Bir de görsel güzelliği var. Köşe takımları, tasarımı ve dizaynı ile geniş salonlarda da tercih edilen modellerden.  En başta da söylediğim gibi kalite ve güvenilirlik çok önemli. Malzemelerin sağlam olması, işçiliğin iyi olması ve elbette fiyatının da uygun olması aradığımız niteliklerden. Tüm bu özelliklere uygun köşe takımı arıyorsanız . 

Benzer Konular
Yorumlar
Yorum Yap

Özel Ürünler